O Mně

Lukáš Andrle

Grafický designer

O mně

Jsem všestranný grafik/designér s 15letými zkušenostmi s grafickým designem. Poslední dva roky pracuji jako freelance grafik, který pro Filmové distributory Magicbox a Bioscop navrhuje a zpracovává veškeré grafické práce (filmové plakáty, Blu-ray a DVD obaly, stojky, stojany, online bannery a další), a to pro české, nezávislé, ale i velké filmové studia jako jsou: Warner Bros., Disney, Paramount a Marvel Studios. Ve volném čase se věnuji focení, různým výtvarným technikám (graffiti, kresba, malba, modelování atd.). Miluju hudbu, přírodu a trávení volného času v kolektivu přátel.

Branding

Obalový Design

Pencil

Ilustrace

graphic

Grafický Design

social

Social Media

Zkušenosti

leden 2019 – doteď

Freelance Graphic Designer @Lukáš Andrle. Grafické práce pro filmový a hudební průmysl. Návrhy a grafické zpracování plakátů, POS a POP materiálů, obalů a online bannerů.

2008 – 2018

Senior Graphic Designer @Eusebius, spol. s r.o. Veškeré grafické práce pro filmové distributory Bioscop a Magicbox. Návrhy a grafické zpracování plakátů, obalů, POS a POP materiálů.

2005 – 2008

Junior Graphic Designer @Alfagraf, s.r.o. / QP.cz, s.r.o. Návrhy a zpracování propagačních materiálu, technické nákresy, foliová grafika a tisk na velkoformátových tiskárnách.

2004 – 2005

Junior Graphic Designer @Ateliér Šupina. Stáž v reklamní agentuře v rámci studia na střední polygrafické škole.

Nominace & Ocenění

2017

Nominace na cenu ČFTA za nejlepší filmový plakát k filmu Masaryk.

2012

Nominace na cenu ČFTA za nejlepší filmový plakát k filmu Lidice.

Pojďme spolu něco vytvořit!